олимпик марсеј

Пронајдени се 13 резултати на тема „олимпик марсеј“
Фудбал

Им беше главен приоритет, а го испуштија за вистинската ситница: Како Марсеј не дојде до Балотели поради 1.5 милиони евра

Марио Балотели минатава вечер одлучи околу својата иднина. Трета сезона по ред тој ќе игра во дресот на Ница, на место кое потполно се...