пајаци

Пронајдени се 8 резултати на тема „пајаци“
Занимливости

Дете видело необични црни точки на небото и веднаш почнало да снима: Кога сфатило за што се работи се вкочанило од страв (ВИДЕО)

Едно момче (14) од Бразил снимил необична појава додека патувал со родителите на фарма кај своите дедо и баба. Возејќи се во автомобил,...