премиер лига

Пронајдени се 233 резултати на тема „премиер лига“
Фудбал

Коментатор на Премиер лига спиел со другарка на ќерка му додека сопругата боледувала од рак: Сега ја ожени 31 година помладата девојка (ФОТО)

Поранешен спортски коментатор кој работел на Премиер лига направил скандал, поради кој сега го е главна вест во британските медиуми. Ричард...