сабота, 4. ноември 2023. Вести денес: 70
home Млади таленти

ГЛАСАЈТЕ ЗА БРОЈ 12: Осмооделенката Дариа Милошеска се пласираше во финалето на меѓународниот натпревар „Colour of voices“

ГЛАСАЈТЕ ЗА БРОЈ 12: Осмооделенката Дариа Милошеска се пласираше во финалето на меѓународниот натпревар „Colour of voices“

Македонската осмооделенка, Дариа Милошеска од 1350 основци влезе во финале на меѓународен натпревар „Colour of voices“ и почна гласањето.

Сите, заедно и масовно да гласаме за број 12, со цел за што подобар пласман на нашата Дариа, па и победа.

На следниот линк, подолу можете да и ја датете подршката на нашата шампионка, гласајте за број 12, за победа на нашата Дариа:

Colour of voices