вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Момче ја запроси својата девојка: Реакцијата на нејзиниот татко стана вистински хит на интернет (ВИДЕО)

Момче ја запроси својата девојка: Реакцијата на нејзиниот татко стана вистински хит на интернет (ВИДЕО)

Девојка со име Савана Ајас од американската сојузна држава Тексас во нејзиниот дом ја запросило нејзиното момче, а се пред очите на целото семејство.

На интернет се прошири урнебесно видео од едно „запросување“, но она што забавува е реакцијата на таткото кој гледа како неговата ќерка за запросува нејзиното момче.

Имено, станува збор за првоаприлска шега, но таткото не го очекувал тоа.

Девојка со име Савана Ајас од американската сојузна држава Тексас во нејзиниот дом ја запросило нејзиното момче, а се пред очите на целото семејство. Додека браќата возбудено врискале, мајката се снимала, а таткото буквално занемел.

Само во неверување гледал што се случува. Иако неговата сопруга барала да коментира, тој не сакал да каже ништо.

На крајот девојката викна „први април“, па на таткото претпоставуваме му паднал камен од срцето.

Видеото на Твитер го објави главната актерка од целата приказна со порака дека „успешно го насамарила својот татко“, а снимката е прегледана повеќе од 5,5 милиони пати.