понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Тоа што го прави овој камионџија на снег е или храброст или лудост (ВИДЕО)

Тоа што го прави овој камионџија на снег е или храброст или лудост (ВИДЕО)

Неговата храброст се граничи со лудост.

На овој камионџија “каскадер” лошите временски услови не му можат ништо.

Видеото изгледа како дел од некоја игра, но ова е вистинско случување.