понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Овие момчиња си играат со смртта, вакво лудо возење не сте виделе досега

Момче по име Харли Џоли на Јутјуб го постави видеото коа многумина ги остави без збор.
ВИДЕО: Овие момчиња си играат со смртта, вакво лудо возење не сте виделе досега

Улицата „Балдвин“ во местото Данедин во Нов Зеланд е позната како „најстрмната улица“, па многумина „зависници од адреналин“ ја користат за разни лудории.

Некои луѓе се прават за слава, а овие момчиња можеби си играа со смртта кога на оваа улица се снимаа додека со своите мали трицикли се пуштаа по стрмната улица.

Момче по име Харли Џоли на Јутјуб го постави видеото коа многумина ги остави без збор.

Погледнете го видеото во продолжение и оценете дали овие деца се луди или храбри!