понеделник, 1. јануари 2024. Вести денес: 0
home Хроника

Ја нападнал бившиот дечко пред ресторан во Марино

Ја нападнал бившиот дечко пред ресторан во Марино

Синоќа околу 03:30 часот во Скопје, 26-годишна жена од Скопје пријавила дека пред угостителски објект во село Марино била физички нападната од нејзиниот дотогашен партнер Ј. К (31) од Скопје, поради тоа што ја прекинала врската.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.