четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанка нападната во казино во Шутка

Скопјанка нападната во казино во Шутка
илустрација

На 31.05.2021 околу 21:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 20:55 часот во казино на подрачје на Шуто Оризари, Ј.З.(24) од Скопје била физички нападната од Д.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.