вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Во Драчево пронајдено 13-годишното дете кое се водеше како исчезнато

Во Драчево пронајдено 13-годишното дете кое се водеше како исчезнато

Вчера во 06:00 часот на последна автобуска станица број 41 во Драчево, полициски службеник пронашол 13 годишно дете.

Детето беше пријавено за исчезнато на 15.04.2018 година.