вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Жена нападната на Бит Пазар

Жена нападната на Бит Пазар

На 01.11.2023 во 15.50 часот во СВР Скопје, И.И.(30) од Скопје пријавила дека околу 15.30 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија, била физички нападната од Ф.Д..

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.