сабота, 11. ноември 2023. Вести денес: 0
home Скопје

Стефковски заедно со Мицкоски и свои соопртијци од трибините го следеа дербито Вардар – Еурофарм Пелистер

Стефковски заедно со Мицкоски и свои соопртијци од трибините го следеа дербито Вардар – Еурофарм Пелистер

Вечерва го следиме ракометниот дерби дуел помеѓу Вардар и Еурофарм Пелистер кој се игра во Скопје.

Поддршка за црно-црните!

Поддршка за нашиот Вардар кој е душата на македонецот!

Со срце за Вардар!, објави на Фејсбук градоначалникот на општина Гази Баба Бобан Стефковски.