сабота, 11. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ќе ви падне вилицата: Беквалац фрлила брдо пари за ќерката- еве каде спие Катја (ФОТО)

Ќе ви падне вилицата: Беквалац фрлила брдо пари за ќерката- еве каде спие Катја (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац која се породи на крајот од февруари оваа година преживеа вистинска семејна драма само еден месец по породувањето откако ја претепа нејзиниот сопруг.

Пејачката долг период ја немаше во јавноста, но поради фановите и ќерките продолжи да се врати посилна од било кога.

Таа претходно во неколку наврати ги потсетуваше фановите дека веќе нема потреба да се грижат за неа и нејзината состојба, а доказ за тоа се постојаните настапи и полни дискотеки.

Фановите немаат повод за грижа и по најновата објава на Инстаграм на која пејачката сподели фотографии од волшебната соба во која спие нејзината ќерка Катја, погледнете.

Најнови вести