четврток, 9. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Македонската пејачка денеска слави роденден – Елена Ристеска откри колку години полни и дека бројката не е така лоша (ФОТО)

Македонската пејачка денеска слави роденден – Елена Ристеска откри колку години полни и дека бројката не е така лоша (ФОТО)

Елена Ристеска наполни 36 години. Пејачката вчера славеше роденден а на обожавателите и следбеници на Инстаграм им се заблагодари за честитките и пораките кои и ги упатија.

Ристеска на Инстаграм објави фотографија на која се гледа дека гордо си ги носи годините објавувајќи ги сама и докажувајќи дека навистина умее да ужива во животот позирајќи и споделувајќи фотографија од коктел во ресторан. Сепак, пејачката не откри со кој го прослави роденденот.

„Ви благодарам на сите за роденденските честитки , 36 години и не е така лошо, нели? Ако знаеш како да уживаш во секоја од нив. А денес посебно уживам читајќи ги вашите убави пораки“ – напиша Елена на Инстаграм.

Најнови вести