елена ристеска

Пронајдени се 44 резултати на тема „елена ристеска“
Познати

Македонската пејачка денеска слави роденден – Елена Ристеска откри колку години полни и дека бројката не е така лоша (ФОТО)

Елена Ристеска наполни 36 години. Пејачката вчера славеше роденден а на обожавателите и следбеници на Инстаграм им се заблагодари за...
Познати

НАМЕСТО РАДОСТ, ОВОЈ ДЕН И ДОНЕСЕ СОЛЗИ: Елена Ристеска со емотивна порака, „зошто најдобрите души порано си заминуваат“ (ФОТО)

Елена Ристеска во 2016 година го загуби нејзиниот татко кој почина од лошата болест. Загубата на еден родител, колку и да си возрасен секогаш...