недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Скопје

ВИДЕО: Елена Ристеска со порака и покана до скопјани

ВИДЕО: Елена Ристеска со порака и покана до скопјани

Елена Ристеска на својот инстаграм профил  официјално сподели дека ќе пее за Нова Година на Плоштад Македонија.

-На 31-ви декември, ве поканувам на Плоштад Македонија во Скопје, за заедно да ја дочекаме НОВАТА 2023-ТА ГОДИНА. Конечно македонска музика ќе ечи на нашиот плоштад. Заедно со мојот бенд и со моите колеги од музичката естрада ќе го направиме дочекот на новата година незаборавен и полн со позитивна енергија и надеж. Ве чекам и ВЕ САКАМ НЕИЗМЕРНО! Ваша Елена