вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече на плажа: Елена Ристеска направи селфи, но сите гледаа во задникот кој и беше во преден план (ФОТО)

Се соблече на плажа: Елена Ристеска направи селфи, но сите гледаа во задникот кој и беше во преден план (ФОТО)

Со доаѓањето на месец јуни, полека започна отварање на летната сезона, а познатите го искористија убавото, како и слободното време за да уживаат покрај плажа.

Елена Ристеска реши да побегне од секојдневиeто и секојдневните обврски, па замина на заслужениот одмор.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира на плажа во розово бикини, но не откри на која дестинација е.

Ристеска направи селфи, но во фокусот падна и нејзинот зaдник, а следбениците ја опсипаа и со коментари.

Најнови вести