среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ова е приказна за вистинска љубов: Елена Ристеска се омажи? (ФОТО)

Ова е приказна за вистинска љубов: Елена Ристеска се омажи? (ФОТО)

Пејачката Елена Ристеска на својот профил на Инстаграм објави фотографија со која збуни многумина.

Имено на фотографијата таа е со своето момче, во Флорида, на зајдисонце, а под истата пишува: „Ова е почеток на нова ера, на една приказна без крај, приказна за вистинската љубов. Со активирање на твоите сетила и твојата интуиција ќе го најдеш вистинскиот.“

Она што е уште почудно е што под фотографијата, следбениците ѝ честитаат.

 

Извор: Женски магазин

Најнови вести