четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: С*кси пози – Елена Ристеска вежбаше пилатес само по градник

ФОТО: С*кси пози – Елена Ристеска вежбаше пилатес само по градник

Македонската пејачка Елена Ристеска на својот Инстаграм профил често споделува фотографии на кои се гледа дека вежба. Мора да се признае дека пејачката своето тело го доведе до совршенство.

Овој пат таа вежбаше пилатес само по градник и краток шорц, а фотографиите ги сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

Погледнете:

Најнови вести