сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Елена Ристеска ужива во Мајами: Еве како го доведува своето тело до совршенство (ВИДЕО)

Елена Ристеска ужива во Мајами: Еве како го доведува своето тело до совршенство (ВИДЕО)

Елена Ристеска во моментов е во Мајами со својата најдобра пријателка.

 

View this post on Instagram

 

My bestie @ivanapopcev and I… #miami #florida

A post shared by ????? ???????? ERA (@elenaristeska_era) on

Елена и покрај тоа што е далеку од дома, не ја заборави својата секојдневна рутина – вежбањето.

Затоа, сега изгледа подобро од било кога. Иако, може малку да се опушти во убавините на Мајами, вежбањето нека го продолжи кога ќе се врати.

 

View this post on Instagram

 

Today.. #somuchstrenght #loveexercise #stayfitdontquit #fitnessmotivation #miami #florida #yogainspiration

A post shared by ????? ???????? ERA (@elenaristeska_era) on

 

View this post on Instagram

 

Today.. #somuchstrenght #loveexercise #stayfitdontquit #fitnessmotivation #miami #florida #yogainspiration

A post shared by ????? ???????? ERA (@elenaristeska_era) on

Најнови вести