вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Елена Ристеска стана „плавуша“

ФОТО: Елена Ристеска стана „плавуша“

Поп-пејачката Елена Ристеска го смени имиџот.

Имено македонската пејачка ја обои својата коса и сега е плавуша.

Елена објави неколку фотографии, а пофалки коментари само се редеа.

 

View this post on Instagram

 

Without blue eyes, it’s just me. Blondy. ?? #blondy #me @danielnikolovskiofficial1 #hairandmakeupartist #photographer

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

Најнови вести