понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Мелита раскина со 16 години помладото момче: Ја откри причината за разделбата

Мелита раскина со 16 години помладото момче: Ја откри причината за разделбата

Поранешната телевизиска водителка, Мелита Ракичевиќ, пред само неколку месеци го покажа двојно помладото момче Виктор, а веќе објави дека ставиле крај на врската.

Таа преку Инстаграм ја сподели веста дека веќе не се заедно.

Мелита не ги криеше емоциите, но веќе ги има избришано сите заеднички фотографии од неа и Виктор.

 

 

Најнови вести