недела, 19. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ има тело од милион долари – облече танга, па провоцираше со раката ставена на задникот, бикинито претесно и за градите (ФОТО)

Милица Тодоровиќ има тело од милион долари – облече танга, па провоцираше со раката ставена на задникот, бикинито претесно и за градите (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е доказ дека на убава жена се и стои убаво, па и да има вишок на килограми.

Пејачката се здебели толку многу за време на короната што речиси беше непрепознатлива, а сега буквално ги шокираше сите кога се појави во костим за капење истакнувајќи го повторно своето тело на кое работеше со месеци наназад да го донесе до совршенство.

Иако многумина мислеа дека пејачката не излегува од теретана, вистината е поинаква.

-Во моментов не тренирам ништо поради што е лето и многу работам, па немам време за тренинзи, но пред почетокот на летото имав персонален тренер и со него вежбав, изјави Милица во една своја прилика.

Таа вели што се однесува до храната била кај нутриционист неколку години наназад.

Тодоровиќ додава дека за нејзината линија сепак е „крив“ и нејзиниот брз метаболизам.

Најнови вести