понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Никој не ја препозна: Карлеуша се појави во Утринската програма кај Јована и Срѓан речиси маскирана (ФОТО)

Никој не ја препозна: Карлеуша се појави во Утринската програма кај Јована и Срѓан речиси маскирана (ФОТО)

Јелена Карлеуша им беше гостинка на Јована Јоксимовиќ и Срѓан Предојевиќ во “Утринска програма” на ТВ “Прва” и ја изненади публиката со стилот во кој таа се појави.

Кога влезе во студиото, многумина во почетокот не ја препознаа и не сфатија за кој гостин се работи  бидејќи Карлеуша дојде речиси  целосно маскирана, сакајќи овој пат да го привлече вниманието.

На главата имаше очила за сонце и шамија, а овој нејзин неочекуван стајлинг, веднаш стана предмет на разни коментари.

Пејачката ја искористи можноста да направи селфи со Јована и малото кутре кое секое утрои прави друштво на  двојката во студиото.

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести