среда, 22. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Откако потврди дека е бремена, Клои Кардашијан го откри полот на бебето

Откако потврди дека е бремена, Клои Кардашијан го откри полот на бебето

Со месеци се шпекулираше дека Клои Кардашијан е бремена.

По гласините, ријалити ѕвездата ги потврди истите и призна дека го чека своето прво дете со кошаркарот Тристан Томпсон.

Она што сега сите ги интересира е полот на бебето.

Иако за тоа веќе наголемо се погодува, па сите претпоставуваат дека таа ќе добие син, еден обожавател ја праша дали во следната епизода на реалното шоу кое го прослави семејството, ќе го открие полот.

-Ќе откриеме во емисијата, но не оваа недела, одговори Клои.

Најнови вести