петок, 8. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Откако преживеа пекол, време е за уживање: Беквалац им се врати на старите навики и ги покажа големите мокри гради на базен (ФОТО)

Откако преживеа пекол, време е за уживање: Беквалац им се врати на старите навики и ги покажа големите мокри гради на базен (ФОТО)

Откако пејачката Наташа Беквалац пред неколку месеци се породи и преживеа вистинска драма, претепувајќи ја сопругот тешко го преброди изминатиот период.

Но, дојде време и за уживање и враќање во „новиот живот“ како што самата вели, па така пејачката започна повторно да настапува и да се појавува во јавноста со смеа на лицето.

Овој пат таа објави и фотографија од базен каде ужива во екот на летото, а во пореден план се нејзините бујни гради, погледнете.

?

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Најнови вести