петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Откриено како изгледа вилата на Цеца на Кипар: Голема е колку замок, а кога ќе видите што има во дворот ќе го смените мислењето за неа

Откриено како изгледа вилата на Цеца на Кипар: Голема е колку замок, а кога ќе видите што има во дворот ќе го смените мислењето за неа

Откако се врати од Рим каде пееше на ромска свадба, Цеца се одлучи да отпатува од Белград и да замине на својот долго очекуван одмор.

Таа замина на Кипар каде има своја вила, а целото време таа објавува фотографии од моментите кои ги ужива таму.

Јавноста иако знае дека Цеца има куќа на Кипар никогаш одблизу го нема видено овој луксузен рај и засолниште на пејачката за време на летниот период.

Вилата поседува базен, неколку спални соби, тоалети и кујна со голема трпезариска маса.

Инаку еден детаљ што најмногу им се допадна особено на верниците е црквата која ја поседува Цеца во дворот.

Цеца за својата вила во медиумите во минатото зборуваше дека ја купила со помош на кредит, а неодамна во истата полицијата упаси и непознат маж кој влегол во вилата, а додека бил апсен викал „таа е моја жена“.

Најнови вести