понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Познатата актерка шокираше: Се појави со огромна лузна на ногата, никој не знае што се случило

Познатата актерка шокираше: Се појави со огромна лузна на ногата, никој не знае што се случило

Познатата актерка изненади многумина кога на улица се појавила во несекојдневно издание.

Папараците ја фотографирале Џуди Фостер на улицата каде живее, таа се појавила со голема лузна на ногата.

Имено, светските медиуми пишуваат дека не знаат што се случило со неа и каква е нејзината здравствена состојба.

Не е познато што и се случило на познатата актерка и од каде и е толкава лузна на ногата.

Најнови вести