понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Селма е најлошо облечена на Оскарите: Фустанот чини над 4 милиони долари, а изгледа како грд кристален лустер (ФОТО)

Селма е најлошо облечена на Оскарите: Фустанот чини над 4 милиони долари, а изгледа како грд кристален лустер (ФОТО)

Селма Хајек (51) на 90. доделување на Оскарите се појави во најскапиот, но и најгрдиот фустан, според стилистите.

 

Александро Микеле е „виновникот“ поради когo актерката се посрамоти во виолетовиот фустан на „Гучи“, кој личи на кристален лустер, и тоа грд, иако скапоцен.

Накитот на фустанот чини 4,2 милиони долари!

 

Најнови вести