петок, 1. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ужива во луксузниот стан во Загреб: Љубовното гнездо на Северина ќе ве воодушеви, а од елката ќе занемете (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ го прослави Божик во Загреб, а во нејзиниот дом гостите сигурно уживаа.
Ужива во луксузниот стан во Загреб: Љубовното гнездо на Северина ќе ве воодушеви, а од елката ќе занемете (ФОТО)

На Северина друштво и правеше сопругот Игор, синот Александар, мајката Ана и блиски пријатели.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија на која се гледа како ја декорирала божиќната трпеза, но и станот.

Елката и останатите детали воодушевија многумина, а се гледа и дека домот на Северина е полн со луксуз и скапи работи.

 

Медиумите и претходно пишуваат дека станот има 300 квадрати, но пејачката никогаш не пушти фотографии од него.

Најнови вести