сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

За Милица Тодоровиќ нема зима – пејачката во танга на плажа, од глетката ќе се расоните во истата секунда, особено од оваа незгодна поза (ВИДЕО)

За Милица Тодоровиќ нема зима – пејачката во танга на плажа, од глетката ќе се расоните во истата секунда, особено од оваа незгодна поза (ВИДЕО)

Младата Милица Тодоровиќ, како и нејзините колешки од естрадата, секојдневно ги известува своите обожаватели за настаните од нејзиниот живот, а овојпат атрактивната пејачка ги почести со „жешки“ кадри од плажа на која шета во бикини.

Милица моментално престојува во Шпанија, каде ужива во убавините на доцната есен, но со својата појава го одзема здивот.

Пејачката во меѓувреме објави серија фотографии во костим за капење од ова лето кое го помина во Египет, а на истите фотографии нејзината совршена фигура е во преден план.

Бикините што ги носи предизвика одушевување на социјалните мрежи, па и покрај нејзиното признавање дека малку се „поправила“, многумина се согласуваат дека ова е најдоброто „издание“ на Милица.

Најнови вести