вторник, 2. јануари 2024. Вести денес: 0
home Фудбал

ВИДЕО: Убавата портпаролка на Црвена Звезда ги освои срцата на „Делиите“ и регионот

ВИДЕО: Убавата портпаролка на Црвена Звезда ги освои срцата на „Делиите“ и регионот

Навивачите на Црвена Звезда се повеќе покажуваат интерес за прес-конференциите на својата екипа.

Најголема причина за тоа е атрактивната Татјана Шајковиќ која е член на „црвено-белото“ семејство.

 

Таа има посебна група навивачи на социјалните мрежи која најавува дека во иднина повеќе ќе ги следи случувањата во клубот.

Извор: gol.mk