понеделник, 1. јануари 2024. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Тепачка на популарната плажа- Британци викнале дека се ограбени, па започнал инцидентот

ВИДЕО: Тепачка на популарната плажа- Британци викнале дека се ограбени, па започнал инцидентот

Група британски туристи започнала тепачка на популарната плажа во Барселона.

Додека капачите одморале и се сончале, мажите почнале да се тепаат со неколку локалци.

„Тоа е мое, тоа е мое“, веле Британец во црвен шорц.

На помош пристигнало и едно момче, но потоа покрупен маж извлекол шипка и почнал сите да ги удира.

Во меѓувреме, останатите посетители почнале да си ги собираат работите и да бегаат од плажата.

„Вратете ми ги парите“ веле и понатаму мажот во црвениот шорц.

Како што пренесуваат медиумите, тепачката настанала затоа што еден од туристите забележал дека е ограбен.