питон

Пронајдени се 15 резултати на тема „питон“
Занимливости

ПИТОН ПРЕДИЗВИКА ХАОС ВО ЦЕЛО МААЛО: Се качил на кров, па влегол низ прозорецот – соседите само беспомошно гледале тоа што следувало

Семејство од Велика Британија имало непоканет гостин во својот дом – бурмански питон долг речиси шест метри кој се симнал од покривот...
Занимливости

Оваа жена ќе ја прогласите за луда: Се вратила дома, а на новогодишната елка ја чекало изненадување од кое и се заледило крвта (ФОТО)

Постојат многу начини како да ја украсите новогодишната елка, но една жена прилично се изненадила од нејзиниот новогодишен украс на...
Занимливости

Го укасала змија додека бил во тоалетот- заработил 15 конци на неговиот пенис, а од овој детаљ ќе се онесвестите

Жител на Тајланд итно е пренесен во болница откако бил укасан од три метарски питон кој излегол од веце школката во неговиот тоалет,...