шекеринска

Пронајдени се 9 резултати на тема „шекеринска“
Вести

Арсовски: Заев, Димитров, Шекеринска, Османи молчат и очигледно поддржуваат странски политичари да вршат говор на омраза кон македонскиот народ

На тема говор на омраза, вечерва портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски, во 24 Анализа во Телевизија 24, истакна дека актуелната власт...
Твитови

Дали во 2008 некој ја обвини Шекеринска дека е антизападна креација, за нејзиниот став “неприфатлива е промената на Уставното име за влез во НАТО”?

Дали во 2008г некој|било кој ја обвини @Sekerinska дека е антизападна креација, Антинато, Руски пиун, за нејзиниот став “неприфатлива е промената...