вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Твитови

Дали во 2008 некој ја обвини Шекеринска дека е антизападна креација, за нејзиниот став “неприфатлива е промената на Уставното име за влез во НАТО”?

Дали во 2008 некој ја обвини Шекеринска дека е антизападна креација, за нејзиниот став “неприфатлива е промената на Уставното име за влез во НАТО”?