ухмр

Пронајдени се 2176 резултати на тема „ухмр“
Вести

ТЕМПЕРАТУРЕН ШОК ВИКЕНДОВ ВО МАКЕДОНИЈА – особено утре и во вторник вистинско лето, еве какви температури не очекуваат! (ФОТО)

Времето утре ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а во западните делови повремено засилен ветер...
Вести

ЗАБОРАВЕТЕ НА ДОЖДОТ: Ни доаѓа нов температурен шок и време кое е далеку од најавување на есента – особено овој ден од викендот испланирајте си го!

До самиот крај на овој месец нашата територија ќе се наоѓа под влијание на јужно и на југозападно воздушно струење, како и на топла воздушна...