четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

ФОТО: Се запали автомобил на патот Тетово – Гостивар

На местото на настанот се присутни полициски и противпожарни возила и се уште нема информации за повредени лица.
ФОТО: Се запали автомобил на патот Тетово – Гостивар

Се запали автомобил на автопатот Тетово – Гостивар од засега непознати причини.

На местото на настанот се присутни полициски и противпожарни возила и се уште нема информации за повредени лица.

Сообраќајот се одвива по една лента.