сабота, 11. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец и се заканувал и со остар предмет ја нападнал поранешната партнерска, полицијата го уапсила

Скопјанец и се заканувал и со остар предмет ја нападнал поранешната партнерска, полицијата го уапсила

На 31.10.2023 во 05.55 часот во скопско, полициски службеници го лишиле од слобода А.Е.(24) од Скопје затоа што околу 03.00 часот физички ја нападнал и со остар предмет упатувал закани на неговата 24 – годишна поранешна партнерка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.