понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

„Чевлите те упропастија“: Убавата Шарлиз со најчудните потпетици кои ги имаат видено критичарите

„Чевлите те упропастија“: Убавата Шарлиз со најчудните потпетици кои ги имаат видено критичарите

Русокосата актерка одамна не сме ја виделе на некој гламурозен холивудски настан.

Но, Шарлиз Терон сега заблескала на премиерата на својот нов филм “Gringo” во елегантно, бело одело, но најмногу внимание украле нејзините необични високи потпетици.

Некои модни критичари велат дека овие чевли ја збогатиле комбинацијата, а некои велат дека тие ја упропастиле. Иако на прв поглед изгледа дека актерката носи мрежести чорапи, тоа е оптичка илузија бидејќи мрежата е дел од нив.

Станува збор за златни сандали за кои пред неколку години никој не помислувал да ги носи со мрежести чорапи, но тоа е веќе минато.

Најнови вести