петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Додека Цеца е на Кипар дома нема никој: Вељко замина на неговото омилено место, кога ќе го види ова пејачката ќе и се навратат спомени

Додека Цеца е на Кипар дома нема никој: Вељко замина на неговото омилено место, кога ќе го види ова пејачката ќе и се навратат спомени

Синот на пејачката Цеца Ражнатовиќ веќе со години се гордее со потеклото на неговата мајка, особено селото во кое се уште живеат неговите баба и дедо.

Тој сега на својот Инстаграм профил ги изненади фановите откако сподели фотографија од Житораџе, по што предизвика веднаш лавина од позитивни коментари.

Тој на селфито носи капче, а над главата ја напиша локацијата каде се наоѓа.

Имено Вељко и неговата сопруга Богдана во текот на целиот карантин го поминаа времето во семејниот дом на пејачката во ова село, но дали и сега се подготвуваат за мала преселба таму останува да видиме.

Најнови вести