недела, 24. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Цеца се разголе, во бел костим за капење ја покажа фигурата

ФОТО: Цеца се разголе, во бел костим за капење ја покажа фигурата

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ ретко се појавува во провокативни изданија, но сега направи исклучок и ги изненади своите обожаватели на Инстаграм.

Пејачката се соблече во бел костим за капење и ја покажа својата фигура на која многу млади можат да и позавидат.

Најнови вести