петок, 19. јануари 2024. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Македонската пејачка ослабена – сподели како си поминува на плажа во Шпанија

ФОТО: Македонската пејачка ослабена – сподели како си поминува на плажа во Шпанија

Македонската пејачка Наде Талевска летниот одмор го поминува во Шпанија.

Од таму таа сподели фотографии во костим за капење, на кои може да се забележи дека пејачката ослабела по породувањето.

Наде е мајка на три деца, а со оваа фотографија собра мноштво позитивни коментари за изгледот.

#beachtime #vitaminsea #sun #sea #spain #torrevieja

A post shared by Nade (@nade_talevska) on

Најнови вести