петок, 17. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Момчето на Цеца и приреди романтично изненадување на пејачката

ФОТО: Момчето на Цеца и приреди романтично изненадување на пејачката

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ ужива во љубовта со младиот бизнисмен Богдан Срејовиќ кој од ден во ден ја изненадува.

Овој пат на социјалните мрежи тој објави кусо видео од букет цвеќе кој според ознаката, е наменет токму за неа.

-Мириса на најголемиот христијански празник, напиша Богдан.

Цеца неодамна прв пат проговори за својата врска со Богдан, иако љубовниот живот често не го изнесува јавно.

-Одлично е. Млад е тој, ништо не му недостасува. Кај мене се цвета, изјавила Цеца во една прилика.

Најнови вести