недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Македонската водителка се соблече прва – во бикини се подготвува за летото, а од нејзиното тело ќе ве заболи главата (ВИДЕО)

Македонската водителка се соблече прва – во бикини се подготвува за летото, а од нејзиното тело ќе ве заболи главата (ВИДЕО)

Вера Мештеровиќ е добро позната на мекдонската јавност која досега многупати ја гледаше во реклами, музички спотови, како мисица, а секојпат своја, посебна, убава…

Мештеровиќ денес е водителка на утринската програма на Канал 5 телевизија каде пред камери најчесто е во пар со колешката Александра Илиевска.

Вера секое утро изгледа беспрекорно и блеска пред камерите, а за да биде таква, таа не остава само на мајката природа, туку и на негата.

Сега пред летото, Вера сака да блеска со бронзен тен, па затоа користи солариум.

Се соблече во бикини и без никаков комплес го снимаше своето совршено тело.

Без шминка, насмеана и позитивна на своите следбеници им даде предлог каде и како да го добијат тенот кој таа има намера да го добие.

Атрактивната бивша мисица нема проблем да се расоблече во бикини и пред топлата сезона и да покаже дека секогаш е во топ форма.

Вера дефинитивно е дама со безвременоска убавина, па не е ниту чудно што токму јавната професија и носи и дополнителен бенефит и како инфлуенсерка на Инстаграм.

Најнови вести