сабота, 16. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Нови фотографии од Цеца и новото момче Богдан – со својата ќеркичка дојде кај неа во вилата а еве и со каков автомобил пристигна (ФОТО)

Нови фотографии од Цеца и новото момче Богдан – со својата ќеркичка дојде кај неа во вилата а еве и со каков автомобил пристигна (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ (47) и Богдан Срејовиќ (38) уживаат во љубовта, иако неодамна се појавија шпекулации дека повеќе не се заедно и дека ги отстраниле заедничките фотографии од својот Инстаграм профил.

Вистината е дека никогаш не биле прикачени тие фотографии, освен на Инстаграм приказни, а новите фотографии докажуваат дека парот не минува низ криза и дека љубовта цвета.

Имено, Богдан е снимен како ја напушта вилата на Цеца во улицата Љутице Богдана, и се вози до ресторанот каде што работи како менаџер.

После тоа, Цеца била снимена како оди во приватна клиника со нејзината сестра, позната по негата и естетски корекции, а Анастасија им се придружила по неколку минути.

Мајката и ќерката потоа отишле на фризер, по што отишле во семејната куќа.

Од друга страна. Богдан отишол да ја земе својата ќерка Искра, со која вечерта отишол кај Цеца.

Вториот ден Цеца и Богдан биле снимени откако излегле од ресторан каде вечерале со пријателите.

Тие се држеле за раце, а потоа со неговиот автомобил се возеле до вилата на Цеца, каде што, очигледно, го поминуваат поголемиот дел од своето време.

Патем, како што може да се види на фотографиите, Богдан не вози никаков прескап и „возбуден“ автомобил, туку „пежо“ што чини неколку илјади евра.

Најнови вести