сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Саша Поповиќ го женеше синот, а неговата ќерка навистина е скромна – се појави во комбинација која ја има на секој чекор (ФОТО)

Саша Поповиќ го женеше синот, а неговата ќерка навистина е скромна – се појави во комбинација која ја има на секој чекор (ФОТО)

Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана организирале гала веселба по повод венчањето на синот на пејачот од првиот брак, а големо внимание привлече ќерката на Поповиќ, Александра.

Имено, Александра за оваа прилика облече плаво одело во анимал принт, а на вратот имаше ланче во истата боја, додека косата и беше бојадисана портокалово.

Иако Поповиќ важи за еден од најбогатите луѓе на естрадата, неговата наследничка и тоа како била скромна за оваа прилика.

Комплетот кој го носела го купила од еден познат бренд кој го има и во нашата земја, а речиси може да си го дозволи секоја девојка.

За целиот стајлинг таа потрошила само 200 евра, погледнете.

 

Најнови вести