Коста Кецмановиќ

Пронајдени се 37 резултати на тема „Коста Кецмановиќ“
Регион

Снимките од стрелиштето покажуваат кој го обучувал Коста Кецмановиќ да пука, не станува збор само за неговиот татко

Вишото јавно обвинителство во Белград поднесе обвинение против родителите на момчето-убиец кој на 3 мај во основното училиште „Владислав...
Регион

ГО НАУЧИЛ МАЛОЛЕТНИОТ СИН ДА ПУКА, А ОРУЖЈЕТО ГО ЧУВАЛ НЕОБЕЗБЕДЕНО: Обвинети родителите на момчето-убиец што изврши масакр во училиште во Белград

Вишото јавно обвинителство во Белград денеска поднесе обвинителен акт против Владимир Кецмановиќ, таткото на момчето К. К., кој на 3...
Регион

Малиот генијалец кој стана монструозен убиец: Коста Кецмановиќ продолжи со настава, сака да учествува на натпревари

Коста Кецмановиќ, момчето-убиец, кој го изврши масакрот во ОУ „Владислав Рибникар“, почна настава преку Интернет од посебна просторија...
Регион

ШОКАНТНО БАРАЊЕ НА МАЈКАТА НА ДЕТЕТО УБИЕЦ ОД БЕЛГРАД – испратила писмо во кое масакрот не е споменат во ниту еден момент!

Мајката на момчето убиец од ОУ „Владислав Рибникар“ во Белград се обратила до институциите со барање да се реши прашањето за дообразувањето...
Регион

Монструмот Коста имал само едно прашање: Го пребарал одговорот на интернет, па направи масовно убиство

Момчето убиец од ОУ „Владислав Рибникар“, кое пред три месеци уби девет врсници и чувар во ходникот и училницата за историја, пред злосторството...
Регион

Медиумите објавија дека монструмот Коста се обидел да избега од здравствената установа, се огласија од полицијата!

Министерството за внатрешни работи на Република Србија објави соопштение во кое ги демантира наводите на некои медиуми за обидот за...
Регион

Што го чека момчето убиец од „Рибникар“: По сведочењето во постапката против неговиот татко, три можни сценарија

Сè уште е прилично неизвесна судбината на момчето кое изврши невидено злосторство во основното училиште „Владислав Рибникар“ во Белград,...