сабота, 3. февруари 2024. Вести денес: 0
home Твитови

Ако дивоградбата од пицерија во Охрид не го носи името “Унеско”, ќе се разочарам

Ако дивоградбата од пицерија во Охрид не го носи името “Унеско”, ќе се разочарам

Ако дивоградбата од пицерија во Охрид не го носи името “Унеско”, ќе се разочарам.