недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец нападнат поради недоразбирање во сообраќајот

Скопјанец нападнат поради недоразбирање во сообраќајот

На 13.09.2023 во 08:30 часот во СВР Скопје, К.А.(25) од Скопје пријавил дека околу 07:40 часот на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.